jeugdhuizen team
XL
BXMAH home contact
ontdek hier de 9 Brusselse JH'en met elk hun eigen werking
 1 organisatie om hen hierbij te ondersteunen = JHOB vzw
Jasmien Schutz
Roeland Grolus
Sean Maas
Thierry Wellens
jurgen@jhob.be
jasmien@jhob.be
roeland@jhob.be
sean@jhob.be
thierry@jhob.be
0485/68.46.99
Jurgen Ral
Kamal El Hajjouti
kamal@jhob.be
Gorik van Oudheusden
gorik@jhob.be
Coördinator Jeugdhuisondersteunster JH Tongeluk en JH De Kuub Jeugdhuisondersteuner JH Alleman en JH 't Uilekot Medewerkster projecten en communicatie Administratief medewerker Medewerker projecten, stages en logistiek Medewerker projecten, innovatie en stages Jeugdhuisondersteuner JH De Schakel en JH 't Schabernak Jeugdhuisondersteuner JHMJ Biestebroek Jeugdhuisondersteuner JH 't Mutske en JHMJ Dar Medewerker projecten en infrastructuur Medewerker infrastructuur, communicatie en financiën
vind je meer info over JHOB vzw
Jonas Merckx
jonas@jhob.be
Jeugdhuisondersteuner JH De Branding Medewerker projecten
Medewerker communicatie
hier
OOK EENS GEBRUIK MAKEN VAN EEN BRUSSELS JEUGDHUIS ?
Dar - Brussel
't Mutske - Laken
De Schakel Sint-Lambrechts-Woluwe
 VZW Jeugdhuizen Ondersteuning Brussel Bloemenstraat 32 1000 Brussel info@jhob.be