jeugdhuizen team
XL
BXMAH home contact
ontdek hier de 10 Brusselse JH'en met elk hun eigen werking
 1 organisatie om hen hierbij te ondersteunen = JHOB vzw
Jasmien Schutz
Roeland Grolus
Sean Maas
Thierry Wellens
jurgen@jhob.be
jasmien@jhob.be
roeland@jhob.be
sean@jhob.be
thierry@jhob.be
Medewerker projecten, innovatie en stages
Jurgen Ral
Kamal El Hajjouti
kamal@jhob.be
gorik@jhob.be
jonas@jhob.be
Coördinator Jeugdhuisondersteunster JH Tongeluk en JH De Kuub Jeugdhuisondersteuner JH Alleman en JH 't Uilekot Medewerkster projecten en communicatie 0485/68.46.99 Administratief medewerker Medewerker projecten, stages en logistiek Jeugdhuisondersteuner JH De Schakel en JH 't Schabernak Jeugdhuisondersteuner JHMJ Biestebroek Gorik van Oudheusden Jeugdhuisondersteuner JH 't Mutske en JHMJ Dar Medewerker infrastructuur, communicatie en financiën Jonas Merckx Jeugdhuisondersteuner JH De Branding Medewerker projecten
Medewerker communicatie
Medewerker projecten en infrastructuur
vind je meer info over JHOB vzw
hier
OOK EENS GEBRUIK MAKEN VAN EEN BRUSSELS JEUGDHUIS ?
Dar - Brussel
't Mutske - Laken
De Schakel Sint-Lambrechts-Woluwe
 VZW Jeugdhuizen Ondersteuning Brussel Steenstraat 23 1000 Brussel info@jhob.be