Sint-Lambrechts-Woluwe jhdeschakel@gmail.com Ukkel uilekot@gmail.com oudergem jeugdhuisalleman@live.be evere jh.schabbernak@gmail.com jette debrandingjh@gmail.com ganshoren info@tongeluk.be brussel stad jhmjdar@gmail.com anderlecht
sint-agatha-berchem dekuub@gmail.com laken info@mutske.be
OOK EENS GEBRUIK MAKEN VAN EEN BRUSSELS JEUGDHUIS ?
Dar - Brussel
De Branding - Jette
't Mutske - Laken
Tongeluk - Ganshoren
De Schakel Sint-Lambrechts-Woluwe
De Kuub Sint-Agatha-Berchem
Medewerker projecten
Sanaa Benhammou you? Sean Maas Thierry Wellens
sanaa@jhob.be Coördinator Jeugdhuisondersteunster JH Tongeluk en JH De Kuub Jeugdhuisondersteuner JH Alleman en JH 't Uilekot Medewerkster projecten 0485/68.46.99 Administratief medewerker Medewerker projecten, stages en logistiek Medewerker projecten, innovatie en stages Jeugdhuisondersteuner JH De Schakel en JH 't Schab ?????@jhob.be sean@jhob.be thierry@jhob.be jurgen@jhob.be Jurgen Ral you? Jeugdhuisondersteuner JHMJ Dar en JHMJ VieWeide ?????@jhob.be Medewerker infrastructuur, communicatie en financiën Jonas Merckx jonas@jhob.be Jeugdhuisondersteuner JH De Branding Medewerker projecten en infrastructuur
Kevyn Cochinaux kevyn@jhob.be Jeugdhuisondersteuner JH 't Mutske
Medewerker projecten
hier vind je meer info over JHOB vzw
Medewerker projecten
home jeugdhuizen BXMAH team XL contact meer info
 VZW Jeugdhuizen Ondersteuning Brussel Steenstraat 23 1000 Brussel info@jhob.be