Sint-Lambrechts-Woluwe jhdeschakel@gmail.com Ukkel uilekot@gmail.com oudergem jeugdhuisalleman@live.be evere jh.schabbernak@gmail.com jette debrandingjh@gmail.com ganshoren info@tongeluk.be brussel stad jhmjdar@gmail.com anderlecht
sint-agatha-berchem dekuub@gmail.com laken info@mutske.be
OOK EENS GEBRUIK MAKEN VAN EEN BRUSSELS JEUGDHUIS ?
Dar - Brussel
De Branding - Jette
't Mutske - Laken
Tongeluk - Ganshoren
De Schakel Sint-Lambrechts-Woluwe
De Kuub Sint-Agatha-Berchem
Daan Maesfrancx
daan@jhob.be
Jeugdhuisondersteuner JH Alleman en JH 't Uilekot Medewerker projecten, en logistiek
Thierry Wellens
thierry@jhob.be
Jeugdhuisondersteuner JH De Schakel en JHMJ 't Schab
Medewerker projecten, innovatie en stages
Romy Maginet
Jef Ballon
romy@jhob.be
jef@jhob.be
 stafmedewerkster
Jeugdhuisondersteuner JHMJ Vieweide
Medewerkster infrastructuur en financiën Jeugdhuisondersteuner JHMJ Vieweide
Medewerker projecten
Medewerker projecten
Sanaa Benhammou
sanaa@jhob.be Coördinator Jeugdhuisondersteunster JH Tongeluk en JH De Kuub Medewerkster projecten 0485/68.46.99 jurgen@jhob.be Jurgen Ral Jonas Bastijns Jeugdhuisondersteuner JHMJ Dar jonas.b@jhob.be Jonas Merckx jonas@jhob.be Jeugdhuisondersteuner JH De Branding Medewerker projecten
Kevyn Cochinaux kevyn@jhob.be Jeugdhuisondersteuner JH 't Mutske
Medewerker projecten Medewerker projecten
hier vind je meer info over JHOB vzw
home jeugdhuizen BXMAH team XL contact meer info jeugdhuizen jeugdhuizen jeugdhuizen