Sint-Lambrechts-Woluwe jhdeschakel@gmail.com Ukkel uilekot@gmail.com oudergem jeugdhuisalleman@live.be evere jh.schabbernak@gmail.com jette debrandingjh@gmail.com ganshoren info@tongeluk.be brussel stad jhmjdar@gmail.com anderlecht
sint-agatha-berchem dekuub@gmail.com laken info@mutske.be
OOK EENS GEBRUIK MAKEN VAN EEN BRUSSELS JEUGDHUIS ?
Dar - Brussel
De Branding - Jette
't Mutske - Laken
Tongeluk - Ganshoren
De Schakel Sint-Lambrechts-Woluwe
De Kuub Sint-Agatha-Berchem
Medewerker projecten
Sanaa Benhammou
Roeland Grolus
Sean Maas
Thierry Wellens
jurgen@jhob.be
sanaa@jhob.be
roeland@jhob.be
sean@jhob.be
thierry@jhob.be
0485/68.46.99
Medewerker projecten, innovatie en stages
Jurgen Ral
Kamal El Hajjouti
kamal@jhob.be
gorik@jhob.be
jonas@jhob.be
Coƶrdinator Jeugdhuisondersteunster JH Tongeluk en JH De Kuub Jeugdhuisondersteuner JH Alleman en JH 't Uilekot Medewerkster projecten Administratief medewerker Medewerker projecten, stages en logistiek Jeugdhuisondersteuner JH De Schakel en JH 't Schab Jeugdhuisondersteuner JHMJ VieWeide Gorik van Oudheusden Jeugdhuisondersteuner JHMJ Dar en JHMJ VieWeide Medewerker infrastructuur, communicatie en financiƫn Jonas Merckx Jeugdhuisondersteuner JH De Branding
Medewerker communicatie
Medewerker projecten en infrastructuur
Kevyn Cochinaux
kevyn@jhob.be
Jeugdhuisondersteuner JH 't Mutske
Medewerker projecten
hier vind je meer info over JHOB vzw
Medewerker projecten
home jeugdhuizen BXMAH team XL contact meer info
 VZW Jeugdhuizen Ondersteuning Brussel Steenstraat 23 1000 Brussel info@jhob.be